Strona główna AKTUALNOŚCI „Dołącz do załogi piratów” w Atrium Promenada

„Dołącz do załogi piratów” w Atrium Promenada

0
fot. Pixabay.com

Na zakończenie wakacji Atrium Promenada zabiera najmłodszych na Wyspę Piratów. Do czwartku, 29 sierpnia w warszawskim centrum po raz pierwszy gości wystawa interaktywna „Wyspa Piratów”, a z nią – niezwykłe tajemnice, skrzynie pełne skarbów i morskie zabawy. 

Za Bramą Wejściową na małych piratów czeka niezwykła karaibska kraina. Przekraczając próg morskiej przygody przez koło sterowe, uczestnicy mogą przeobrazić się w postaci najśmielszych piratów w historii. Do dyspozycji dzielnych odkrywców jest piracki statek, gdzie próbują sił, rozwiązując zagadkę chińskiego skarbu ukrytego na Rufie. Na Dziobie Statku można nauczyć się wiązania węzłów żeglarskich, które przydadzą się podczas morskich wypraw.

Atrakcją wystawy jest też Wyspa Skarbów, gdzie najmłodsi mogą stworzyć konstrukcje z piasku kinetycznego, a nawet zbudować piracką twierdzę! Stara Latarnia to przestrzeń, w której dzieci tworzą swoje niepowtarzalne mapy skarbów, aby potem zabrać je ze sobą do domu.

Świetną pamiątką przypominającą o dobrej zabawie są też zdjęcia na Kapitańskim Tronie. Dla wszystkich śmiałków organizatorzy przygotowali również morskie gry i wyzwania: przejście pod tyczką Karaibskiego Limbo i grę zręcznościową Hook Toss.

– Zapraszamy do odwiedzenia Wyspy Piratów całe rodziny poszukujące dla swoich pociech ciekawej rozrywki, pobudzającej kreatywność i dostarczającej niezapomnianych przygód.

Chcemy zabrać maluchy w ekscytującą podróż do bajkowego świata – z dala od tabletów, komputerów i ekranów telewizorów – a także zaprosić na zajęcia, które mądrze edukują poprzez zabawę, rozwijają, a jednocześnie mogą być fantastyczną, wakacyjną przygodą. Jestem przekonany, że rozbudzająca wyobraźnię scenografia oraz liczne aktywności zadowolą wszystkich małych odkrywców – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

Wystawa „Dołącz do załogi piratów” w Atrium Promenada odbywa się codziennie do czwartku, 29 sierpnia w godz. 10-18 na placu przy windzie panoramicznej, poziom +1.