Strona główna KOMUNIKACJA Filmowcy zajmą most Poniatowskiego

Filmowcy zajmą most Poniatowskiego

0

1 lipca (niedziela) na moście Poniatowskiego będą pracowali filmowcy. Od północy do godz. 18 przeprawa będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Zamknięte dla ruchu będą obydwie jezdnie Al. Jerozolimskich od ronda de Gaulle’a. Oznacza to, że nie będzie można pojechać do Wisłostrady ani wjechać z Wisłostrady na most lub w kierunku centrum. Utrzymana będzie natomiast możliwość wjechania z ul. Wał Miedzeszyński na al. Poniatowskiego w kierunku ronda Waszyngtona lub zjechania z al. Poniatowskiego na ulice Wał Miedzeszyński lub Wybrzeże Szczecińskie.

Kierowcy powinni korzystać z mostów Łazienkowskiego lub Świętokrzyskiego.

Pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego zostaną skierowane na trasy objazdowe. Tramwaje linii 7 i 25 skręcą na rondzie z al. Zielenieckiej w al. Waszyngtona i dalej pojadą ul. Grochowską do pętli Gocławek.

Linie 9 i 22 będą kończyły kursowanie na pl. Starynkiewicza. Tramwaje linii 24 z ul. Towarowej pojadą w ul. Grójecką i dalej do pętli Banacha. Linia turystyczna T będzie kursowała na zmienionej trasie ulicami: Towarowa – Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Czynszowa.

Autobusy linii 111 i 166 pojadą objazdem przez most Świętokrzyski. Linie: 158, 507, 517 i nocne N22, N72 i N24 będą kursowały mostem Łazienkowskim i Trasą Łazienkowską. Autobusy linii 117 pojadą do przystanku Metro Stadion Narodowy, a 521 zakończą kursowanie na rondzie Wiatraczna.

Ponadto uruchomiona zostanie zastępcza linia Z-9 kursująca na trasie: pl. Narutowicza – Grójecka – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – pl. Na Rozdrożu – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – rondo Wiatraczna.