Strona główna AKTUALNOŚCI Kradli w sklepach i centrach handlowych

Kradli w sklepach i centrach handlowych

0
fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zatrzymali dwie kobiety i dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzieże zarówno w sklepie spożywczym na Pradze-Południe, jak i w centrach handlowych na terenie Śródmieścia.

Do komendy przy ul. Grenadierów wpłynęło zawiadomienie o kradzieży w sklepie ogólnospożywczym. Wartość strat wyniosła ponad 1200 złotych. Sprawcami miało być czworo młodych ludzi, dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

Policjanci z wydziału mienia szybko ustalili, kim byli prawdopodobni złodzieje. Podjęli obserwację jednej z galerii handlowych. Wszystko wskazywało na to, że obie pary pojawiają się w takich miejscach właśnie w celu dokonywania kradzieży.

20-letni Daniel K. i 18-letnia Aleksandra S. wpadli w centrum handlowym. Mieli przy sobie rzeczy, które wcześniej najprawdopodobniej ukradli w jednym ze sklepów. Dzień później policjanci zatrzymali 26-letniego Adama T. i 19-letnią Aleksandrę C. Zabezpieczyli też kolejne skradzione ubrania.

Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty kradzieży. Daniel K. i Aleksandra S. odpowiedzą za dwa czyny, natomiast Adam T. i Aleksandra C. usłyszeli trzy zarzuty.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji