Strona główna AKTUALNOŚCI Świąteczny klimat na Zimowym Narodowym

Świąteczny klimat na Zimowym Narodowym

0
fot. materiały prasowe

Na tafli lodowiska na PGE Narodowym, tysiącem lampek rozbłyśnie kilkunastometrowa świąteczna choinka.

W Zimowym Miasteczku święta zaczną się w piątek 21 grudnia. Tego dnia zagoszczą urokliwe Śnieżynki, które będą rozdawały słodkości od Wedla i prowadziły konkursy. Będzie można również podziwiać ich łyżwiarskie umiejętności w postaci piruetów i innych skomplikowanych figur, które zaprezentują na lodowisku B. Tuż obok, na płycie stanie specjalna strefa rozrywki Wedla, w której każdy będzie mógł poczuć dziecięcą radość, zakręcić „kołem słodkości”, w którym każdy jest wygranym, czy wziąć udział w licznych animacjach i konkursach ze słodkimi upominkami.

Atrakcją będzie też inauguracja świątecznej iluminacji i rozświetlenie wyjątkowej choinki, która stanie na środku lodowiska B. Punktualnie o godz. 18 goście Zimowego Miasteczka wezmą udział w odliczaniu i rozświetleniu tego magicznego drzewka.

Wieczorne emocje dodatkowo podkręci prezenterka Kristina z 4FUN.TV, która przeprowadzi konkursy z prezentami marzeń. Zarówno w piątek jak i sobotę można wygrać m.in. skok na bungee, jazdę samochodem Ferrari, czy też lot w tunelu aerodynamicznym. Goście Zimowego Miasteczka, którzy przede wszystkim dbają o swoją dobrą formę i jeszcze przed świętami chcieliby się skonsultować z dietetykiem lub fizjoterapeutą, powinni odwiedzić strefę MultiSport Lab. Czekają tam na nich ćwiczenia wytrzymałościowe, aktywności w wirtualnym świecie (VR) oraz urządzenia, które przeanalizują ciało i wady postawy. Osoby chętne na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na rolkach ze szkołą Black&Yellow powinni pójść do skateparku na poziom -4.

Przez cały weekend na Zimowym Narodowym będzie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, pokręcić się na bumper cars, karuzeli, albo pograć w curling. W sobotę i niedzielę, najmłodsi łyżwiarze będą mogli skorzystać z „Poranków dla dzieci”, czyli nauki jazdy na łyżwach połączonej z zabawą. Na zakończenie tak emocjonującego weekendu, można odetchnąć pijąc gorącą czekoladę na stoisku Pijalni Czekolady E.Wedel, kawę w „Zimowy Cafe by Segafredo” lub coś rozgrzewającego w „Stacji Grzewczej”.

Zimowa strefa Wedla będzie działać od rozpoczęcia iluminacji do 1.01.2019r. w godz. 12.00-18.00, za wyjątkiem 25.12, kiedy będzie otwarta od 13.30. Jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich gości Zimowego Miasteczka.

Zimowy Narodowy w okresie międzyświątecznym będzie otwarty od rana do północy, poniżej szczegółowe godziny funkcjonowania:

24 grudnia – nieczynne

25 grudnia – od 12.30 do 24.00

26-30 grudnia – od 9.00 do 24.00

31 grudnia – od 9.00 do 17.00

01 stycznia – 12.30 do 24.00

2-6 stycznia – 9.00 do 24.00