Strona główna AKTUALNOŚCI Gokarty wracają na stadion

Gokarty wracają na stadion

0

Asfaltowy tor kartingowy dla dzieci i dorosłych będzie dostępny od najbliższej soboty (1 kwietnia) na PGE Narodowym.

Na Kartingowym Narodowym na fanów prędkości i adrenaliny czekają gokarty marki CRG o mocy 10 KM, a długi i szeroki tor, zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa, został dodatkowo wyposażony w system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s.

Z myślą o najmłodszych, obiekt wyposażony został w gokarty Junior dla dzieci od ok. 8-9 roku życia (od ok. 135 cm wzrostu) oraz gokarty podwójne Taxi, w którym dziecko od 5. roku życia (min. 120 cm wzrostu) pojedzie jako pasażer sprzętu prowadzonego przez swojego opiekuna. Gokarty Junior dostępne są od poniedziałku do piątku, gokarty Taxi – siedem dni w tygodniu. Na najmłodszych (od 2. roku życia) czeka specjalna atrakcja – Mini tor z Mini-gokartami. W ofercie Kartingowego Narodowego, znajdują się również indywidualne szkolenia prowadzone przez instruktorów – Mistrzów Polski w kartingu profesjonalnym.

Od 1 kwietnia przez tydzień na Kartingowym Narodowym obowiązuje specjalna promocja – bilet w cenie 29 zł (regularna cena to 49 zł). Promocja dotyczy gokarta Centurion (gokart dla dorosłych lub młodzieży od 155 cm wzrostu).

Tor kartingowy znajduje się na terenie PGE Narodowego, od strony ul. Siwca, wejście bramą nr 9. Obiekt wyposażony jest w całodobowe oświetlenie umożliwiając tym samym korzystanie z toru do późnych godzin nocnych.

Godziny otwarcia toru:

Poniedziałek-piątek 12.00-22.00

Sobota-niedziela 10.00-22.00