Strona główna AKTUALNOŚCI Motoryzacyjne show

Motoryzacyjne show

0

VERVA Street Racing odbędzie się na Stadionie Narodowym 24 października. Zaproszenie do udziału w szóstej edycji wydarzenia ponownie przyjęli legendarni brytyjscy prezenterzy – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

 Szybkie i drogie superauta, niewiarygodne pokazy kaskaderskie, eksplozje i niewybredne poczucie humoru – Clarkson, Hammond i May zaprezentują w Warszawie nowy program. 

Tradycyjnie dzień z VERVA Street Racing rozpocznie się od Pit Party, zlokalizowanego na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego. Na miłośników motoryzacji będą czekać tam wyczynowe auta różnych kategorii. Wieczór otworzą pokazy możliwości ekstremalnych pojazdów, z czołowymi kierowcami świata za kółkiem. Następnie płytę Stadionu Narodowego opanuje słynne trio, by zaprezentować widowisko „Clarkson, Hammond & May Live”.

Występowanie na żywo to coś niepowtarzalnego – komentuje James May. – Podczas nagrań telewizyjnych myślimy: w razie czego się wytnie. Podczas występu na żywo wszystko widać i słychać, musi się udać za pierwszym razem. Widownia wybaczy drobne potknięcia, ale mimo wpadek trzeba grać dalej. Jest w tym element ryzyka i coś podniecającego ‒ dodaje.

Bilety kosztują od 129 do 249 zł i można je kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik.

W sprzedaży będą dostępne także wejściówki do specjalnej strefy VIP Gold w cenie 999 zł. Dzieci zapłacą o 20 proc. mniej, a niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich – 99 zł.

Ceny biletów nie obejmują wstępu na Pit Party. Dodatkową wejściówkę można nabyć w cenie 29 zł.