Strona główna AKTUALNOŚCI Na Zimowym Narodowym będzie gorąco

Na Zimowym Narodowym będzie gorąco

0

Na otwarcie Zimowego Narodowego organizatorzy przygotowali weekend pełen atrakcji. Wśród nich otwarte warsztaty z nauki jazdy na rolkach, warsztaty longboardowe i olimpiada deskorolkowa.

Na sobotę i niedzielę dla odwiedzających przygotowano oprawę muzyczną. Przez cały weekend będą grali DJ-e: Apostol Pete i Kevs.

5 listopada (sobota) będzie dniem rolkowo-longboradowy podczas którego goście skateparku mogą skorzystać z otwartych warsztatów prowadzonych przez Rollschool, I love rolki i Longboardmanię. W godz. 14-16 odbędą się otwarte warsztaty z nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych, w godz. 16–18 zaplanowano otwarte warsztaty, nauka jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych, a w godz. 18– 20 longboardowe. Przed zajęciami (od godz. 12) i po zajęciach (w godz. 21-23) odbywać się będzie freeride – wolna jazda do zapoznania się ze wszystkimi przeszkodami.

6 listopada (niedziela) została ogłoszona dniem deskorolkowym. W godz. 12-14 partnerzy skateparku: Goskate & Boardforkid zapraszają na piknik dla dzieci, w trakcie którego najmłodsi będą mogli zapoznać się ze Skateparkiem Zimowego Narodowego, będą też gry i zabawy dla początkujących. Poza tym nauka jazdy na deskorolce pod okiem instruktorów Board4Kids oraz Goskate, zabawy i konkursy z FishSkateboards, pokaz i warsztaty Trikboardy. Program dedykowany jest dla dzieci do 12 roku życia.
Ponadto w godz. 14-16 odbędzie się „Olimpiada deskorolkowa”, podczas której będzie można zmierzyć się w: Skoku wzwyż – najwyższe ollie, Skoku w dal – najdłuższe ollie, Sztafecie – 3 osoby w drużynie, każda robi po jednym okrążeniu wokół skateparku i przekazuje pałeczkę kolejnej osobie, Biegu przez płotki – wyścig po prostej, po drodze do przeskoczenia kilka przeszkód.

Zawody deskorolkowe odbędą się w godz. 16– 18, sędziami będą legendy deskorolki: Gutek Szymański, Tomasz Kotrych.

W weekend Zimowy Narodowy będzie funkcjonował w godz. 9-24. Ceny biletów: Na lodowisko – normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł; Górka lodowa – od 5 zł; Wejście na płytę – 5 zł; Curling – 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy; Skatepark Zimowy Narodowy – 7 zł.

Więcej informacji na www.zimowynarodowy.pl