Strona główna AKTUALNOŚCI Urodziny Smart Kids Planet

Urodziny Smart Kids Planet

0
fot. materiały prasowe

Smart Kids Planet – innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy na Stadionie Narodowym obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji w weekend w godz. 10-20 na Narodowym odbyć ma się impreza. 

Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat, które stawia na wartościowo spędzany, rodzinny czas i naukę przez zabawę. Inwestycja powstała w oparciu o trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę i wykorzystuje najnowocześniejsze światowe rozwiązania wspierające rozwój dziecka na wszystkich jego etapach.

W ciągu pierwszego roku Smart Kids Planet gościło ponad 100 000 osób zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych.

– Na ten dobry wynik i sukces naszego przedsięwzięcia, wpłynęła przede wszystkim koncepcja Centrum, które powstało z prawdziwej potrzeby spędzania wartościowo czasu z dzieckiem. Wierzymy, że udało nam się wypełnić ważną lukę pomiędzy Centrami Nauki, a salami zabaw – mówi Karol Gaweł, prezes Smart Kids Planet.

W trakcie trzymiesięcznego zamknięcia Centrum spowodowanego lockdownem, Smart Kids Planet przeniosło swoją działalność w sferę wirtualną i przeprowadziło 50 darmowych warsztatów i spotkań online, które wyświetlono w sumie ponad 200 000 razy.

Urodzinowy weekend w Smart Kids Planet odbędzie się 12 i 13 września od godz. 10 do 20. W programie nie zabraknie atrakcji dodatkowych, takich jak pokazy premierowe interaktywnego dinozaura edukującego najmłodszych w zakresie historii i paleontologii czy warsztatów naukowych prowadzonych min. przez Pana Kleksa i jego przyjaciół z katowickiej Bajki Pana Kleksa.

Przewidziane są zarówno animacje taneczne jak i plastyczne warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami. Co więcej, w ramach urodzinowego weekendu, rodzice będą mogli wziąć udział w prowadzonym przez eksperta wykładzie dotyczącym dobrych praktyk z zakresu korzystania z najnowszych technologii przez dzieci.

Ze względów bezpieczeństwa, liczba gości w obiekcie pozostanie ograniczona, a dezynfekcja wszystkich stref prowadzona będzie na bieżąco. Dodatkowe atrakcje dostępne są w cenie biletu do Centrum.