Strona główna AKTUALNOŚCI Wraca Zimowy Narodowy

Wraca Zimowy Narodowy

0

Trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, tor do curlingu, skatepark, imprezy na łyżwach dla dzieci i młodzieży, warsztaty i konkursy to tylko część tegorocznych atrakcji Zimowego Narodowego.

Płytę  Stadionu Narodowego pokryje 5000 mkw. lodu, czyli trzy lodowiska połączone ścieżką lodową oraz górka lodowa do zjeżdżania na pontonach.

W tym roku na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki „Ice & Fun”. Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach – „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Oprócz tego, przez cztery miesiące na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki. Dostępny będzie także zeszłoroczny hit – tor do curlingu.

Organizatorzy zapowiadają, że na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Zimowy Narodowy ruszy 5 listopada i potrwa do 5 marca. Otwarty będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 15-23, w piątek w godz. 15-0.45 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 9 do północy. Bilety na lodowisko będą kosztowały od 13 zł (normalny) oraz od 10 zł (ulgowy). Zjazd z górki będzie kosztował od 5 zł. Za wejście na płytę odwiedzający zapłacą 5 zł, natomiast za curling – 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy.