Strona główna AKTUALNOŚCI Gokarty na stadionie

Gokarty na stadionie

0

Tor Kartingowy Narodowy na Stadionie Narodowym działa codziennie do godz. 23. Dzięki całodobowemu oświetleniu jazda po asfalcie jest teraz możliwa również w późnych godzinach wieczornych.

Kartingowy Narodowy wyposażony jest w ponad 20 nowych gokartów marki CRG. Każdy z nich ma 10 KM i pozwala się rozpędzić do 50 km/godz. Sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością, estetyką wykonania oraz innowacyjnością. Dodatkowymi atrakcjami są gokarty dla dzieci oraz gokart Taxi, w którym mogą jeździć dwie osoby.

Kartingowy Narodowy to miejsce, w którym każdy amator może się poczuć jak profesjonalista i spróbować rozrywki, która zostawi niezapomniane wrażenia i spowoduje chęć szybkiego powrotu. Karting naprawdę uzależnia i jest wyjątkowy, dlatego nie można go porównywać z żadną inną rozrywką – mówi Jakub Bednarczyk, menedżer Kartingowego Narodowego.

Tor położony jest przy Stadionie Narodowym, od strony bulwarów wiślanych. Wejście bramą nr 9 od ul. Siwca. Bilet kupimy na miejscu.

Cennik jazd indywidualnych: gokart dla dorosłych CRG Centurion ‒ 49 zł/8 min, gokart dla dzieci CRG Junior (dostępny od wtorku do piątku ‒ 59 zł/8 min, a gokart dla dwóch osób CRG Taxi ‒ 69 zł/8 min. Każdy klient powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask). Można ją kupić na miejscu w cenie 10 zł. Wydanie Karty Klienta jest płatne 10 zł – jest to opłata jednorazowa.